جستجوي مطالب
Google
tarkekhodarzaie.sabablog.com
اطلاعیه وبلاگ

با عرض سلام 

محرم نزدیکه و هنوز استمنا رو ترک نکردی،تو محرم گناه استمنا چند برابر میشه 

دیگه بسه،دیگه استمنا بسه،تا کی؟تا کی میخوای ادامه بدی؟جونیت رو در اتش شهوت سوزوندی بس نیست؟ 

تو رو به امام حسین قسم دیگه بسه دیگه تمومش کن 

واقعا روت میشه تو محرم حسین استمنا بکنی؟ 

 

یا امام حسین

عوارض جق زدن

 توجه:متن نوشته های وبلاگ ریز میباشد و ممکن است خواندن آن چشمان شما را مورد آزار قرار دهد،شما میتوانید با فشردن کلیدctrl از روی کیبرد و تکان دادن همزمان اسکرول موس روی صفحه ی وبلاگ زوم نمایید 

 

علائم فيزيكی بيماری استمناء سريعاً ظاهر نمی شوند، البته بعضی از علائم مثل سرگيجه و ضعف عضلانی فوراً به وجود می آيند خيلی زود هم از بين می روند ولی علائم اصلی و خطرناك اين بيماری بعد از گذشت مدت زمان نسبتاً زيادی به وجود می آيند كه متناسب با سن وبنیه ی اشخاص متفاوت است.اين عوارض عبارتند از:

۱) سرگيجه

۲) خستگی و ضعف عضلانی

انقباض شدید و یک مرتبه تمام عضلات بدن در جریان انزال (ارگاسم یا اوج لذت جنسى)، باعث مصرف سریع مواد غذایى ذخیره شده در عضلات و به طور عمده کاهش گلیکوژن (ماده اصلى لازم براى تولید انرژى عضلانى) مى‏شود. خستگى عضلانى تقریبا با سرعت تهى شدن عضلات از گلیکوژن رابطه مستقیم دارد و هرچه این سرعت بیشتر باشد، خستگى بیشتر است به طوری که بعد از مدتی شخص مبتلا با کمترین فعالیتی خسته می‌شود. حتی از این که مدتی کوتاه در مکانی سرپا بایستد نیز خسته می‌شود.

۳) حساسيت و ضعف مراكز عصبی

در قسمت نقش منی در بدن انسان در باره ی اين مورد توضيح داده شد.

۴) لرزش دست

كسی كه زياد استمناء می كند گرفتار لرزش دست می شود البته در بعضی موارد عضلات گردن و ران پا هم می لرزند.

۵) ضعف بينايی و پدیده ی مگس پران

ضعف بينايی ناشی از استمناء با کم شدن شفافیت دید و بالا رفتن شماره ی چشم همراه است. یکی دیگر از موارد ضعف بینایی ناشی از استمناء پدیده ی "مگس پران" است. کسی که مگس پران دارد در حوزه ی دید خود پیوسته نقاط سیاهی می بیند و به هر طرف که سرش را می چرخاند آن نقاط سیاه –که بعد از مدتی بسیار اعصاب خورد کن می شوند- حرکت می کند. لازم به ذکر است اگر کسی استمناء را کنار بگذارد، این نقاط سیاه، به زودی محو می شوند و البته این را هم باید گفت که پدیده ی مگس پران می تواند دلایلی غیر از استمناء نیز داشته باشد که ما فعلاً در اینجا به آنها نمی پردازیم.

از دیگر موارد ضعف بينايی ناشی از استمناء این است که وقتی شخص بیمار، روی شيئی تمركز می كند احساس می كند آن شیء می لرزد و تصاوير با هم تركيب می شوند.

 ۶) صوت كشيدن ممتد گوش و احساس سر و صدا

صوت کشیدن و شنیدن صدای وزوز در گوش –که واقعاً کلافه کننده است-، یکی از عوارض رایج ناشی از استمناء است. صوت کشیدن و صدای وزوز نیز مانند پدیده ی مگس پران در صورت ترک استمناء به مرور زمان از بین می رود.

۷) تغییر فرم صورت و بدن

به هم ریختن فرم ظاهری بدن مانند سیاه شدن و کبودی اطراف چشم ، گود رفتن چشم ها ، برآمدگی گونه ، بزرگ شدن شکم ، حالت قوز پیدا کردن ، تغییر حالت ستون فقرات و ... .خود شخص مبتلا به راحتی متوجه این تغییر حالت ها می‌شود . به همین دلیل بسیاری از افراد مبتلا این تغییر ظاهر برایشان یک دغدغه ذهنی می‌شود و به دنبالش احساس حقارت و ... در وجودشان سرازیر می‌شود که منشا بسیاری از بیماری‌های روانی از جمله ناامیدی و یاس و افسردگی و ... می‌شود. 

 

بقیه متن در ادامه مطلب...

۸) ریزش موهها

۹) کمر درد

۱۰) لاغری یا ضمور (= کم گوشتی)

۱۱) دردهای قلنجی در ناحیه لگن و استخوان دنبالچه

۱۲) جلو گيری از رشد طبیعی بدن در دوران نوجوانی

افرادی كه در سنین كم مثلاً 15،14 سالگی شروع به استمناء می كنند وقتی بزرگ تر می شوند، نسبت به همسالان خود قد قامت كوتاه تر و ضعیف تری خواهند داشت واين به دليل عدم رشد طبیعی ارگان های بدن به دليل كمبود تولید منی مورد نیاز در سن رشد می باشد.

۱۳) كم خونی (فقر الدم) و آسيب رسيدن به نخاع

۱۴)  ضعف حافظه

۱۵)  كوچكی بيضه ها

معمولاً بيضه پسر ها به طور مادر زاد متعادل و به اندازه ی لازم است. بسيار اندكند پسرهايی كه با بيضه هايی كوچك و غير طبيعی از مادر زاده می شوند.جوانان و مردانی كه از دوره ی نوجوانی به جلق زدن عادت می كنند واين كار را چند سال پيوسته تكرار می كنند رفته رفته بيضه هايشان كوچك و كوچكتر مي شوند تا آنجا كه اگر روزی ازدواج كنند بيضه های كوچك و ناتوان آن ها نخواهد توانست كار طبيعی خود را به صورت شايسته و بايسته انجام دهند يعنی بيضه های آن ها از ساختن منی به اندازه ی متعادل و لازم عاجز خواهد بود و در نتيجه نه تنها در عمل آميزش جنسی با همسر خود نخواهند توانست او را خشنود سازند بلكه اين كم بودن منی از نظر فعاليت های مغزی و روانی نيز برای آن زيان هايی را در بر خواهد داشت.

۱۶)  درد در کشاله ران و ناحیه تناسلی

۱۷) زود به انزال رسيدن (سريع آمدن منی)

یکی ازاصلی ترین دلایل زود به انزال رسیدن استمنای بیش از حد می باشد. این مورد یکی از شایع ترین موارد نا توانی جنسی است و مردانی که قبل از ازدواج این عمل را به شکل مفرط انجام داده اند، بعد از ازدواج  نه تنها خود از آمیزش جنسی لذت کافی نمی برند بلکه نمی توانند همسر خود را آن چنان که انتظار می رود ارضا کنند.

۱۸) انزال بي مورد يا پيوسته

می دانيم كه مردی كه دارای سلامت جنسي است تنها هنگامی «انزال» به او دست مي دهد كه با همسرش آميزش جنسی كند ولی شخصی كه بی جهت و بيگاه به او انزال دست مي دهد و منی بيرون می آيد بيگمان دچار ناتوانی جنسی و ضعف دستگاه تناسلی است و بايد هرچه زود تر در درمان خود بكوشد.علت اين ناتواني عادت به جلق زدن در نو جوانی پيش از ازدواج و يا ناراحتی دستگاه عصبی به ويژه اعصاب قلب است.


امتياز : نتيجه : 4 امتياز توسط 765 نفر مجموع امتياز : 2768


برچسب : ضرر های استمنا, عوارض استمنا, ضررهای جق زدن, جق زدن چه ضرر هایی داره؟, ضررهای خود ارضایی, جق زدن چه ضرر هایی برای بدن دارد, جق زدن چه ضررهایی برای بدن دارد؟, آیا جق زدن ضرر دارد, آیا استمنا برای بدن ضرر دارد؟, ترک خودارضایی, ترک استمنا, ترک استمنا و خودارضایی, ضرر های جق زدن, استمنا چیست, راه های ترک خود ارضای, روش های ترک استمنا, استمنا را چگونه ترک کنیم, راه های ترک استمنا, کانون ترک خودارضایی, عوارض خود ارضایی, ضرر های خود ارضایی, ضرر های جلق زدن, استمنا, خود ارضایی, خودارضایی, راه ترک استمنا, روش ترک استمنا, چگونه استمنا را ترک کنیم, اعتیاد به استمنا, خود ارضایی چیست, آسیب های خود ارضایی روی بدن, عوارض استمنا کردن,
تعداد بازديد : 48784

تاريخ : زمان : | نويسنده : پشیمان | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي