منوي اصلي
پخش آهنگ
شایان شایگان-بهترین حادثه
این آهنگ زیبا برای امام زمان خونده شده

عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
نظر سنجي
این وبلاگ چقدر شما را به فکر ترک استمنا انداخت؟
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
tarkekhodarzaie.sabablog.com
عوارض جق زدن

۸) ریزش موهها

۹) کمر درد

۱۰) لاغری یا ضمور (= کم گوشتی)

۱۱) دردهای قلنجی در ناحیه لگن و استخوان دنبالچه

۱۲) جلو گيری از رشد طبیعی بدن در دوران نوجوانی

افرادی كه در سنین كم مثلاً 15،14 سالگی شروع به استمناء می كنند وقتی بزرگ تر می شوند، نسبت به همسالان خود قد قامت كوتاه تر و ضعیف تری خواهند داشت واين به دليل عدم رشد طبیعی ارگان های بدن به دليل كمبود تولید منی مورد نیاز در سن رشد می باشد.

۱۳) كم خونی (فقر الدم) و آسيب رسيدن به نخاع

۱۴)  ضعف حافظه

۱۵)  كوچكی بيضه ها

معمولاً بيضه پسر ها به طور مادر زاد متعادل و به اندازه ی لازم است. بسيار اندكند پسرهايی كه با بيضه هايی كوچك و غير طبيعی از مادر زاده می شوند.جوانان و مردانی كه از دوره ی نوجوانی به جلق زدن عادت می كنند واين كار را چند سال پيوسته تكرار می كنند رفته رفته بيضه هايشان كوچك و كوچكتر مي شوند تا آنجا كه اگر روزی ازدواج كنند بيضه های كوچك و ناتوان آن ها نخواهد توانست كار طبيعی خود را به صورت شايسته و بايسته انجام دهند يعنی بيضه های آن ها از ساختن منی به اندازه ی متعادل و لازم عاجز خواهد بود و در نتيجه نه تنها در عمل آميزش جنسی با همسر خود نخواهند توانست او را خشنود سازند بلكه اين كم بودن منی از نظر فعاليت های مغزی و روانی نيز برای آن زيان هايی را در بر خواهد داشت.

۱۶)  درد در کشاله ران و ناحیه تناسلی

۱۷) زود به انزال رسيدن (سريع آمدن منی)

یکی ازاصلی ترین دلایل زود به انزال رسیدن استمنای بیش از حد می باشد. این مورد یکی از شایع ترین موارد نا توانی جنسی است و مردانی که قبل از ازدواج این عمل را به شکل مفرط انجام داده اند، بعد از ازدواج  نه تنها خود از آمیزش جنسی لذت کافی نمی برند بلکه نمی توانند همسر خود را آن چنان که انتظار می رود ارضا کنند.

۱۸) انزال بي مورد يا پيوسته

می دانيم كه مردی كه دارای سلامت جنسي است تنها هنگامی «انزال» به او دست مي دهد كه با همسرش آميزش جنسی كند ولی شخصی كه بی جهت و بيگاه به او انزال دست مي دهد و منی بيرون می آيد بيگمان دچار ناتوانی جنسی و ضعف دستگاه تناسلی است و بايد هرچه زود تر در درمان خود بكوشد.علت اين ناتواني عادت به جلق زدن در نو جوانی پيش از ازدواج و يا ناراحتی دستگاه عصبی به ويژه اعصاب قلب است.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 1566 نفر مجموع امتياز : 5397


برچسب : ضرر های استمنا, عوارض استمنا, ضررهای جق زدن, جق زدن چه ضرر هایی داره؟, ضررهای خود ارضایی, جق زدن چه ضرر هایی برای بدن دارد, جق زدن چه ضررهایی برای بدن دارد؟, آیا جق زدن ضرر دارد, آیا استمنا برای بدن ضرر دارد؟, ترک خودارضایی, ترک استمنا, ترک استمنا و خودارضایی, ضرر های جق زدن, استمنا چیست, راه های ترک خود ارضای, روش های ترک استمنا, استمنا را چگونه ترک کنیم, راه های ترک استمنا, کانون ترک خودارضایی, عوارض خود ارضایی, ضرر های خود ارضایی, ضرر های جلق زدن, استمنا, خود ارضایی, خودارضایی, راه ترک استمنا, روش ترک استمنا, چگونه استمنا را ترک کنیم, اعتیاد به استمنا, خود ارضایی چیست, آسیب های خود ارضایی روی بدن, عوارض استمنا کردن,
تعداد بازديد : 90888

تاريخ : سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 زمان : 21:15 | نويسنده : پشیمان | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت